Ankara'da uzun yıllardır faaliyet gösteren İlkem Elektrnik, Ulus Konya Sokak'taki adresinde elektrik ve elektronik malzemelerin toptan ve perakende satışı üzerine hizmet vermektedir.

Entegreler, röleler, transformatörler, kondansatörler, ölçü aletleri, bataryalar, piller, tornavida, pense vb. el aletleri, kablolar, vb. gibi çok geniş bir ürün yelpazesinde satış yapmaktayız.

Farklı markaların farklı modellerinden oluşan ürünlerimiz, geniş stoklarla mağazamızda bulunmaktadır. Talep ve ihtiyaçlarınıza uygun her türlü elektronik malzemeyi firmamızda bulabilirsiniz. Stoklarımızda bulunmayan ürünler, talebiniz halinde en kısa sürede temin edilerek hizmetinize sunulmaktadır.

Alanında deneyimli ve uzman ekibimiz, ihtiyaçlarınıza en uygun malzemeyi tespit etme konusunda sizlere yardımcı olmakta, sonuç odaklı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Sektörümüzdeki gelişme ve yenilikleri takip ederek en yeni ürünleri kısa sürede stoklarımıza almakta ve hizmetinize sunmaktayız.

Amacımız, kendimizi sürekli geliştirip yenileyerek elektrik ve elektronik malzemeleri alanında öncü bir şirket olmak ve sektörde uzun yıllar hizmet vermektir.